Onze winkel is gestart in 2001 als hengelsport en dierenwinkel met een tabakscorner. Na een verhuizing in 2008 enkel als hengelsportwinkel verder gegaan. In maart 2016 nogmaals verhuisd naar onze huidige locatie. Onze basis in de winkel is een goede uitleg voorafgaand van uw aankoop, duidelijke service en daarbij werken wij graag met merken en producten die dit ook hoog in het vaandel hebben staan. Kunt u hier op de webshop niet vinden wat u zoekt, we staan u telefonisch of per mail graag met veel enthousiasme bij.
Hengelsportzaak van de Ven
Dubbeldamseweg Zuid 150
3314JB Dordrecht
078 6316312
Een klassieke baseball pet met aan de voorkant een rubberen Nash vis logo, met klittenband sluiting. One size fits all
Heerlijk warme casual uitziende muts van Avid Carp. Verkrijgbaar in 3 kleuren.
Heerlijk warme casual uitziende muts van Avid Carp. Verkrijgbaar in 3 kleuren.
Heerlijk warme casual uitziende muts van Avid Carp. Verkrijgbaar in 3 kleuren.
Nash pet met 2 kleurig gestreept paneel met klassiek Nash logo. Verstelbaar met gesp. One size fits all.
De Fortis multi sjaal is het hele jaar door te gebruiken en biedt essentiële bescherming in elke situatie. De sjaal kan op verschillende manieren worden gedragen om bescherming te bieden tegen de elementen. - One size fits all.- Kan worden gedragen als nekwarmer, bandanna of gezichtsmasker.
Een nieuwe groene beanie van Fortis, mooi basic design, heerlijk warm!One size fits all.
Zeer stijlvolle zwarte Bait Squad 5 panel cap. One size fits all.
Laden ...
Wij gebruiken cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om het bezoek en winkelen bij ons voor jou nog makkelijker en persoonlijker te maken. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag binnen en mogelijk ook buiten onze website volgen.